Спростіть вираз та знайдіть його занчення 2ab(3a2+2b2)-3ab(4b2-a2) якщо а=1, в=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Макарычева Дарья.

Ответ:

2ab(3 {a}^{2}  + 2 {b}^{2} ) - 3ab(4 {b}^{2} -  {a}^{2}  ) = \\  6 {a}^{3} b + 4a {b}^{3}  - 12a {b}^{3}  + 3 {a}^{3} b =  \\ 9 {a}^{3} b - 8a {b}^{3}

9a^3b - 8ab^3 = 9 × 1^3 × (-2) - 8 × 1 × (-2)^3 = -18 + 64 = 46