Спростіть вираз і знайдіть його значення: 2ab (3a² - 2b²) - 3ab (4b² - a²), якщо а=1, b=-2;​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Дима.

Ответ:

Объяснение:

2ab (3a² - 2b²) - 3ab (4b² - a²) = 6a³b - 4ab³ - 12ab³ + 3a³b =

= 9a³b - 16ab³

якщо а=1, b=-2

9a³b - 16ab³ = 9 * 1³ *(-2) - 16 * 1 * (-2)³ = -18 + 128 = 110