Два туристи вирушили одночасно з одного пункту в протилежних напрямках швидкість одного вз них

5км/год а швидкість іншого в 1 1/9разу менша через скількигодин відстань між ними буде19км Помогите пожалуйста срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Вострецова Екатерина.

Ответ:

2 (год)

Объяснение:

S = 19 км

V1 = 5 км/год

V2 = 5 / (1 1/9) = 5 / (10/9) = 5 * 9/10 = 4,5 (км/год)

t = S / (V1 + V2) = 19 / (5 + 4,5) = 19 / 9,5 = 2 (год)