Знайдіть прохідну функції у=x^6×e^x​


Ответы на вопрос

Отвечает Chechott Mark.

Ответ:

 {y}^{ | }  =  {x}^{5}  {e}^{x}  \times (6 + x)

Объяснение:

 {y}^{ | }  =  {( {x}^{6} \times  {e}^{x})}^{ | }  =  {( {x}^{6})}^{ | }  \times  {e}^{x}  +  {( {e}^{x})}^{ | }  \times  {x}^{6}  = 6 {x}^{5}  \times  {e}^{x}  +  {e}^{x}  \times  {x}^{6}  =  {x}^{5}  \times  {e}^{x}  \times (6 + x)