458. Автомобіль зі сталою швидкістю виїхав з Тернополя до Вінниці, відстань між якими дорівнює 240

км. Наступ ного дня він відправився назад. Половину шляху він про- їхав зі швидкістю, з якою рухався напередодні. Потім зробив зупинку на 10 хв. Для того щоб прибути вчасно, на шляху, що залишився, він збільшив швидкість на 10 км/год. Знайдіть швидкість автомобіля на шляху з Тер- нополя до Вінниці. Упродовж якого часу він був у дорозі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Даниил.

Ответ:S = 240/10+50=74 km t = 74/10 = 7.4 год

Объяснение: