Велосипедист виїхав зі сталою швидкістю з пункта А в пункт Б, відстань між якими 105 км. На

наступний день він відправився назад зі швидкістю на 7км.год більшою за попередню. По дорозі він зробив зупинку на 4 год, в результаті чого він затратив на зворотний шлях стільки ж часу скільки на шлях з А до Б . Знайти швидкість з Б до А.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Руслан.

Ответ:

17,5

Объяснение:

x - скорость велосипедиста из Б до А, км/ч.

105/(x-7)=105/x +4

105/(x-7)=(105+4x)/x

105x=(x-7)(105+4x)

105x=105x+4x²-735-28x

4x²-28x-735=0; D=784+11760=12544

x₁=(28-112)/8=-84/8=-10,5 - ответ не подходит по смыслу.

x₂=(28+112)/8=140/8=17,5 км/ч