6. Знайдіть периметр прямокутника, площа якого дорівнює 84 см“, а одна зі сторін на 8 см менша за

другу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацаков Дорджи.
Ответ:
Р=40 см
Объяснение:
в=а-8
ав=84
Решим эту систему и найдем а=6, в=14
Р=2(а+в)=2(6+14)=40 см