Перетворіть вираз у многочлена. (a - 1)(a2 + a + 1) =


Ответы на вопрос

Отвечает Азолин Александр.

користуючись цією формулою:

a³-b³=(a-b)(a²+ab+b²)

маємо:

(a-1)(a²+a+1)=a³-1