Різниця від'ємних чисел х і у дорівнює 3, а їх добуток дорівнює 40


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Александр.

Ответ:

X=8, Y=5

Объяснение:

х - y = 8-5=3

5*80=40