Срочно!!!!! Даю 30б! не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій

y=4x+1, y=3x+5​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

y=4x+1

y=3x+5

4x+1=3x+5

4x-3x=5-1

x=4

4*4+1=17

3*4+5=17

точка пересечения (4;17)