У перший вагон завантажили в три рази більше вугілля, ніж у другий. Скільки тонн вугілля

завантажили в другий вагон, якщо у два вагони завантажили 56 т вугілля? Складіть рівняння та розв'яжіть його 3х+х=56, x=14 ваша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейзот Артем.

Ответ:

У другий вагон завантажили 19 тон.

Объяснение:

Візьмемо за невідоме кількість вугілля, яку завантажили у другий вагон, яку позначимо як х (тон). Тоді кількість, яку завантажили у перший вагон = 3х. Всього: 56 т. Складемо рівняння:

3х + х = 56

4х = 56

х = 56 / 4

x = 14 (тон)

У перший вагон завантажили: 3х = 3 * 19 = 42 тонни.

У другий вагон завантажили: х = 19 тон.

Відповідь: 19 тон.