2) Знайдіть перший член геометричної прогресії (b), у якій b6=1/27, q=1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:

9

Объяснение:

bn=b1*q^(n-1)

b6=b1*q^(6-1)=b1*q^5

b1=b6/q^5

b1=(1/27)/(1/3)^5=243/27=9