Знайти перші 5 членів арифметичної прогресії, де а_1=5, d=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

Теория:
\displaystyle a_n = a_{n-1}+d

Решение:
а₁ = 5
а₂ = а₁+d = 5+(-2) = 5-2 = 3
а₃ = а₂+d =3+(-2) = 3-2 = 1
а₄ = а₃+d = 1+(-2) = 1-2 = -1
а₅ = а₄+d = -1+(-2) = -1-2 = -3