Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у = -38х+15 та у=-21х - 36. Помогите пожалуйста

дам 60 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Саша.

Ответ:

(3; -99)

Объяснение:

Графіками функцій  у = -38х+15  та  у=-21х - 36   -  є прямі, тому точка перетину буде лише одна.

Прирівняємо ці дві функції, розв'яжемо та знайдемо х:

-38х + 15 = -21х - 36

-38х + 21х = -36 - 15

-17х = - 51  |÷(-17)

х = 3

Тепер підставимо отримане значення в один з виразів:

у = -38х+15 = -38*3 + 15 = -114 + 15 = -99