Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у = -38х +15 та у = -21х – 36.


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Данил.

Ответ:(3; -99)

Объяснение:

-38х +15  = -21х – 36

36+15=38х-21х

51=17х

х=3

у=-21*3-36=-99