Сума чисел х і у дорівнює 62, причому х більше за у на 14. Складіть систему рівнянь, що відповідає

умові задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Женя.

Ответ: х=38

у=24

Объяснение:

62-14=48

48/2=24 (у)

24+14=38 (х)