Два туристи вирушили одночасно з двох міст, відстань між якими 38км, і зустрілися через 4години. З

якою швидкістю рухається кожний турист, якщо відомо, що перший до зустрічі подолав на 2км більше ніж другий? (розв'язати за допомогою системи рівнянь)Даю 55балов!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сопиева Алия.

Ответ:

1) (38-2):2=18(км)- пройшов один турист

2) 18+2=20(км)-пройшов інший турист

3) 18:4=4,5(км/год) - швидкість одного туриста

4) 20:4=5( км/ч)- швидкість іншого туриста

Відповідь:4,5км/год, 5км/год

Отвечает Ноздряков Василий.

Ответ:

38−2

2 =18 (км) - пройшов другий турист

18+2 = 20(км) - пройшов перший турист

20/4 = 5 (км/год) - швидкість першого

18/4 = 4,5 (км/год) - швидкість другого