Чому дорівнює середня швидкість автомобіля, який перші 2 години рухався зі швидкістю 66,2 км/год, а

слідуючі 3 години - із швидкістю 78,4 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебаев Мади.

Ответ:

73,52 км/год.

Объяснение:

2*66,2 + 3*78,4 = 132,4 + 235,2 = 367,6 (км) пройдений шлях

2 + 3 = 5 (год) витрачений час

367,6 : 5 = 73,52 (км/год) середня швидкість