Катер за течією річки проплив за 3,5години також відстань прогодить за 4 години. Власна швидкість

катера 30км за години.Знайти швидкість течії річки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гетманская София.

Ответ:

תן x מהירות הזרם ואז 30s מהירות לעומת, 30+x לאורך הזרם

(30)*4 מרחק נגד הזרם

(30 + x)*3.5 מרחק זרם

לפי התנאי, מרחקים אלה שווים

(30) * 4=(30 + x)*3.5

120x-4x=105+3.5 x

15 = 7.5 x

x=15/7. 5

x=2

מהירות הזרימה היא 2 קמ " ש

Объяснение: