При якому значенні "а" пара чисел (-4;2) є розв'язком рівняння 3х+5у=а?​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Диана.

Объяснение:

Якщо х=-4, у=2, то 3х+5у=а = 3×(-4)+5×2=-2.

Ответ: -2.