Знайдіть суму всіх натуральних чисел, які кратні 2 і не перевищують 80.​


Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ:

3280

Объяснение:

Числа, кратні 2 аж до 80ти - будуть членами арифметичної прогресії, де d = 2. Всього членів буде 80/2 = 40, а їх сума буде:\frac{a_{1} + a_{n}  }{2} * n = \frac{2 + 80  }{2} *80 = 3280