Розклади на множники: 5z2+10zy+5y2. Відомо, що один множник дорівнює z+y, знайди інші (інший)

множники (множник)

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.

Ответ:

Ответ: 5(z+y)²

Объяснение:

5z²+10zy+5y²=5(z²+2zy+y²)=5(z+y)²