6. Розв’яжіть рівняння (х 2 – х – 56) / (13х + 91) = 0 А. 8 Б. -7; 8 В. -8; 7 Г. Коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:

1) Знаменник не може дорівнювати нулю, тому

13х+91≠0

13х≠ -91

х≠ -7

2) х²-х-56=0

за теоремою Вієта х1+х2=1, х1×х2= -56, тому

х1= -7 - не задовольняє

х2=8

Відповідь: А.