СРОЧНО!!!!! Даю 30 балів. Із натуральних чисел від 1 до 30 учень називає одне яка и наймовірність

того що це буде дільник числа 25?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколкина Алина.

Р(А)= 3/30= 1/10 = 0,1_______