3.Розв'яжіть рівняння 5(x+3)=8(10-x) І задача 4.за 3м сукна і 4м бавовняної Тканини заплатили

58грн. Скидки коштує 1м сукна і метр бавовняної тканини окремо , якщо за 7м сукна і 2м бавовняної тканини заплатили 128 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Свирида Тимофей.

Объяснение:

3.

5х + 15 = 80 - 8х

5х + 8х = 80 - 15

13х = 65

х = 5

4.

х - цена за 1 м сукна

у - цена за 1 м х/б

3х + 4у = 58

7х + 2у = 128 |•2

3х + 4у = 58

14х + 4у = 256

овычтем одно из другого

11х = 198

х = 18

54 + 4у = 58

х = 18

у = 1