Розвязком якого рівняння є пара чисел (2,1) а) 3х+y=5 б) 3x-y=6 в) 3х+y=6 г) 3х-y=5


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

Відповідь:

Удачі

Пояснення:

Нам потрібно замість (х) в усіх рівняннях підставити число два.А замість (у)  1

а) 3х+y=5

3*2+1=5

7=5 це не є розв*язком рівняння

б) 3x-y=6

3*2-1=6

5= 6 це не є розв*язком рівняння

в) 3х+y=6

3*2+1=6

7=6 це не є розв*язком рівняння

г) 3х-y=5

3*2-1=5

5=5 це є розв*язком рівняння