Відомо, що →k=(-1;4);→m=(3;5) Чому дорівнює скалярний добуток векторів 3k→та4→m


Ответы на вопрос

Отвечает Савинова Лера.

Відповідь:    204 .

Пояснення:

   → k=(- 1 ; 4 ) ;→m=( 3 ; 5 ) ;

 Вектори  3k = 3* (- 1 ; 4 ) = (- 3 ; 12 ) ;  4m = 4* ( 3 ; 5 ) = ( 12 ; 20 ) .

 Скалярний добуток векторів ( 3k ) * ( 4m ) = - 3 * 12 + 12 * 20 =

       = - 36 + 240 = 204 .