Знайдіть розмах, моду медіана, та середнє значення вибірки 32,31,30,33,32,32,29,28,29,32


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Женя.

Ответ:

Объяснение:

розмах: різниця між максимальним та мінімальним значенням

32 - 29 = 3

Відповідь :  розмах = 3

Медіана, яка знаходиться в середині впорядкованого ряду. Так як число  у ряду парне, то Ме = (31 +32) : 2 = 31,5

Відповідь:  Ме = 31,5

Мода, що найчастіше зустрічається в ряду.

Відповідь: Мо=32

Середнє значення вибірки

(32 + 31 + 30 + 33 + 32 + 32 + 29 + 28 + 29 + 32) : 10 = 308 : 10 = 30,8

Відповідь : 30,8