1л води коштує 2 грн 10 літрів невідомо Напишіть повне об'яснення Задачі


Ответы на вопрос

Отвечает Шантин Артем.

Зробимо пропорцію:

1 літр води - 2 грн.

10 літрів води - x грн.

x=(2*10)/1=20 (грн.)

Отвечает Черяшов Никита.

Пошаговое объяснение:

10 * 2 = 20 (грн) - стоят 10 л воды