Розв’язування задачі Відомостями про доходи та витрати сім’ї: тато, мама, бабуся, син 15 років

ідонька 7 роківДоходи (за місяць)Тато 10000 грнМама 8000 грнБабуся 5000 грнВитрати (за місяць)Комунальні послуги 3687 грнПродукти харчування 8660 грнЗасоби гігієни 1790 грнОдяг, взуття 4000 грнПроїзд 600 грнХарчування у школі 700 грнРозваги 3000 грнІнші витрати 1000 грнПитання: яким буде бюджет сім’ї? чи можливо зібрати деяку суму навідпочинок? Що порекомендуєте родині щодо складання бюджету сім'ї???НАПИСАТЬ С ОБЬЯСНИНИЕМ, ОТВЕТ. ПОМОГИТЕ ДАЮ 60 БАЛОВ. МНЕ ОООООООООООЧЕНЬ НУЖНО

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Оксана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:
дохід за місяц: 10000+8000+5000 = 13000
витрати за місяць: 3687+8660+1790+4000+600+700+3000+1000=23 437
13000-23437 = -10 437 заборгованість сім'ї за місяць.
Тому сім'я не може зібрати деяку сумму на відпочинок.