Допоможіть! Сім’я Іваненків щомісячно вносить плату за комунальні послуги, телефон і

електроенергію. Якби комунальні послуги подорожчали на 50%, то загальна сума платежу збільшилася б на 35% . Якби електроенергія подорожчала на 50% , то загальна сума платежу збільшилася б на 10%. Який відсоток від загальної суми платежу приходиться на комунальні послуги, телефон і електроенергію?

Ответы на вопрос

Отвечает Нухтархан Айгерім.

условие:

a+b+c=100

1,5a+b+c=135

a+b+1,5c=110

решение:

(1,5a+b+c)-(a+b+c)=135-100

0,5а=35

а=35/0,5=70% комунальні послуги

(a+b+1,5c)-(a+b+c)=110-100

0,5с=10

c=10/0,5=20% електроенергія

b=100-70-20=10% телефон