Знайди значення дробу 27-b^3/3b-9 якщо b=1 попередньо скоротивши його


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.

 \frac{(27 -  {b}^{3}) }{3b - 9}  =  \frac{(3 - b)(9 + 3b +  {b}^{2}) }{ - 3(3 - b)}  =  -  \frac{9 + 3b +  {b}^{2} }{3}  \\

b = 1

 -  \frac{9 + 3b +  {b}^{2} }{3}  =  -  \frac{9 + 3 \times 1 +  {1}^{2} }{3}  =  -  \frac{9 + 3 + 1}{3}  =  -  \frac{13}{3}  =  - 4 \frac{1}{3}  \\