Розв'яжи задачу за допомогою рівняння. В II баку води було в 7 рази більше, ніж у I баку. Коли з II

бака відлили 8 літрів, а в I долили 10 літрів, то в обох баках води стало порівну. Скільки води було в кожному баку спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.
X-перший бак,тогда в другому баку 7x;Составляем уравнение 7x-8=x+10=0;Переносим все в левую часть:7x-8-x-10=0; 6x-18=0;x=3.
Відповідь:Спочатку в першому Баку було 3літри,а в другому 21літр.