У другому ящику було у 4 раза більше цвяхів ніж у першому. Коли з другого ящика взяли 2 кг увяхів а

в перший додали 15 кг виявилось що в першому ящику в 2 рази менше цвяхів . Скільки кілограмів цвяхів було в кожному ящику? ДОПОМОДІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуреев Денис.

Ответ:

4х-2=х+15

4х-х=15-2

3х=13

х=13:3

х=4.3

4,3*4,3=18,4

18,4:2

у першому ящику було 9,2кг

у другому 18,4кг

Объяснение:

но это не точно, я уже не помню как это решаетс