При яких значеннях змінної х має зміст Вираз √ 5+3х​


Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Алёна.

Объяснение:

якщо під коренем лише 5, то значення не обмежується.

Якщо під коренем 5+3*х, то 5+3*х>=0, то 3*х>=-5 або х>=-5/3 або х>=-1 2/3.

Отвечает Зеленин Руслан.

Ответ:

5+3х≥0

3х≥-5

х≥-5/3

х≥-1,(6)