У басейні, довжина якого 20 м, ширина 5 м, рiвень води становить 1,5 м. Скільки молекул води

міститься в басейні, якщо в 3 мл води їх кількість дорівнює 10 9​

Ответы на вопрос

Отвечает Броневицкая Илона.

Ответ:

1 м^3 воды составляет 1000

литров. Объём воды в бассейне

20*5*1,5=150м^3=150 000 литров.

Число моллекул составит 10^23*150000/0,003=5*10^(7+23)=5*10^ 30.

Объяснение:

надеюсь правильно