У двох цистернах було 9 т бензину. Коли з однієї цистерни перелили в іншу 2,4 т, то в обох

цистернах бензину стало порівну. Скільки бензину було у кожній цистернi?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.
В 1 цистерні було 6,9 т бензину а в 2 цистерні 1,1 т бензину
1)9:2=4,5(т) бензину порівно в кодній з цистерн
2)4,5+2,4=6,9(т) бензину було в 1 цистерні.
3)9-6,9=1,1(т)