Допоможіть будьласка буду дуже вдячний Спростити вираз 3(2a+b) – (a+3b). 3. Замість зірочки

поставте таку цифру, щоб отримати число, кратне 9 ( розгляньте всі можливі випадки ). 628*2​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобруйский Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

3(2a+b)-(a+3b) = 6a+3b-a-3b=(6a-a)+(3b-3b)=5a+0=5a

Кратність - ділення без остачі.

628*2

0, 9, тому що діляться на 9 без остачі.

62802/9= 6978

62892/9= 6988