Допоможіть будь ласка сума п'яти членів геометричної прогресії (bn), у якій b1=-2, q=3, дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллов Булат.

Ответ:

Объяснение:

сумма  пяти первых   равна

S5=b1(q^5-1) / (q-1 )

S5=-2(3^5-1) /(3-1)

S5=-2(243-1) / 2 = -242

S5=-242