Різниця двох чисел дорівнює 21. Відомо, що друге число у 4 рази більше за перше. Знайдіть друге

число.(розв'язок)А) 7 Б) 28В) 30 Г) 42

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Даниил.

Ответ:

Б) 28

Объяснение:

Нехай перше число - х, тоді друге число - 4х

Складемо рівняння:

4х - х = 21

3х = 21

х = 21/3

х = 7

ІІ число = 4 * 7 = 28