Чому дорівнює а11 у арифметичній прогресії 2; 5; 8; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Утенков Тимофей.

Розв'язання:

Задана арифметична прогресія:

(an) 2; 5; 8; ...

З прогресії можна визначити, що

a1 = 2; a2 = 5

a2 = a1 + d

d = a2-a1

d = 5-2 = 3.

an = a1 + (n-1)d

a11 = a1 + 10d

a11 = 2 + 10·3 = 32.

Відповідь: 32.