(даю 85 балов) Не виконуючи побудови знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції у =

-4х + 8. (даю 85 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Влад.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти точки перетину графіка функції з осями координат, потрібно підставити значення x та y, відповідні кожній з осей, до виразу функції та розв'язати його.

Точка перетину з осью OX (тобто з y = 0):

0 = -4x + 8

4x = 8

x = 2

Точка перетину з осью OY (тобто з x = 0):

y = -4(0) + 8

y = 8

Отже, точки перетину з осями координат для графіка функції у = -4х + 8:

з осью OX: (2, 0)

з осью OY: (0, 8)

Отвечает Немков Даниил.

Ответ:

x=2, y= 8

Объяснение:

y = -4x + 8 y=-4x+8

0 = -4x+8. y=-4x*0+8

4x= 8 y=8

x=2

X (2:0) Y (0;8)