Перший член арифметичної прогресії дорівнює –7,4, а різ- ниця становить 1,8. Знайдіть п’ять

перших членів прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Ответ:

Дивись, все дуже просто, сподіваюсь допоміг, якщо не важко відміть будь-ласка як найкраща відповідь.

1)Перший член арифметичної прогресії дорівнює -7,4 а різниця дорівнює 1,8.

2)Другий член арифметичної прогресії  -7,4 + 1,8=-5,6

3)Третій член арифметичної прогресії  -5,6+1.8= -3,8

4)Четвертий член арифметичної прогресії-3,8+1,8=-2

5) П'ятий член арифметичної прогресії-2+1,8=-0,2

Объяснение: