Обчисліть суму десяти перших членів арифметичної прогресії, якщо а1=-4, d=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Томчук Настя.

Объяснение:

s=( 2a1+ d19)/2 ×n

s= (-8+ 2*19)÷2 ×20=( -4+19)×20= 15×20= 300