Знайдіть значення виразу -3√5x+16, якщо x= -3срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Підставляємо x = -3 у вираз:

-3√5x + 16 = -3√5(-3) + 16

За порядком дій у зведенні виразу до простішого виду, спочатку обчислюємо добуток -3 і -3√5:

-3√5(-3) = -3(-3)(√5) = 9√5

Тоді:

-3√5x + 16 = 9√5 + 16 ≈ 25.35

Отже, значення виразу -3√5x+16, коли x = -3, дорівнює близько 25.35.