радіус кола описаного навколо прямокутника зі стороною 12 см дорівнює 10 см знайдіть іншу сторону

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Арина.

Ответ:

Радіус кола описаного навколо прямокутника дорівнює половині діагоналі прямокутника. Якщо радіус дорівнює 10 см, то діагональ прямокутника має довжину 20 см.

Можна скористатись формулою для діагоналі прямокутника:

d = sqrt(a^2 + b^2), де a та b - сторони прямокутника.

Підставляємо в формулу відомі значення:

20 = sqrt(12^2 + b^2)

Розв'язуємо рівняння:

20^2 = 12^2 + b^2

400 - 144 = b^2

b^2 = 256

b = 16

Отже, інша сторона прямокутника дорівнює 16 см.

Объяснение: