10 БАЛІВ СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ піднести до квадрата двочлен 1) 8c-d 2) a+10


Ответы на вопрос

Отвечает Кулемин Глеб.

Ответ:

Объяснение:

1). (8c - d)^2 = (8c)^2 - 2(8c)(d) + (d)^2

= 64c^2 - 16cd + d^2

2). (a + 10)^2 = (a)^2 + 2(a)(10) + (10)^2

= a^2 + 20a + 100