За графіком функції y=sinx знайдіть три наближених значення х, за яких sinx=1/2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Данелюк Ангелина.
Значення sinx дорівнює 1/2 в точках, коли x = π/6, 5π/6 та 9π/6.

Щоб знайти ці значення, ми можемо скористатися таблицею значень тригонометричних функцій, де sin(π/6) = 1/2, sin(5π/6) = 1/2 та sin(9π/6) = -1/2.

Також ми можемо скористатися калькулятором і знайти обернену функцію sin(1/2), яка дорівнює 30 градусам або π/6 радіан. Тоді ми можемо додати кожному з цих значень π (або 180 градусів), щоб отримати ще два значення: x = 7π/6 та 11π/6.

Отже, три наближених значення х, за яких sinx = 1/2, це π/6, 5π/6, 7π/6 та 11π/6.