СРОЧНОООО 30 БАЛЛОВПослідовність задано формулою an = 8 - 3n Знайдіть, під яким номером

послідовність містить число -43.​

Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Влад.

Ответ:

Щоб знайти номер, під яким послідовність містить число -43, потрібно розв'язати рівняння an = -43, де an - загальний член послідовності.

an = 8 - 3n

8 - 3n = -43 (підставляємо an = -43)

-3n = -43 - 8

-3n = -51

n = 17

Отже, число -43 міститься в послідовності під номером n = 17.

Объяснение: