ДАЮ 50 БАЛІВ!!!! У прямокутному трикутнику АВС (∟С=90°) ВС=4см, ∟В=300. Знайдіть АВ Можна будь

ласка відповідь з поясненям.

Ответы на вопрос

Отвечает Фiрман Дiана.

АВ² = АС² + ВС² АВ² = (4 * sin 30)² + 4² АВ² = 4 + 16 АВ² = 20 АВ = √20 ≈ 4.472 см

∟А = arctg (ВС/АС) ≈ arctg (4 / (4 * sin 30)) ≈ arctg (2) ≈ 63.435°

∟Б = 90 - ∟А ≈ 90 - 63.435 ≈ 26.565°